olgyzza2015@ukr.net (067) 741-84-55 
(097) 381-77-26
Увійти на сайт

Шановним клієнтам!

Наша організація займається професійним виконанням оцінки нерухомого майна, експертної оцінки земельних ділянок та всіх видів робіт з технічної інвентаризації нерухомого майна. Ми знаходимо індивідуальний і гнучкий підхід до кожного нашого клієнта. Всі умови співпраці з нами чисті та прозорі та найголовніше кожен крок взаємоузгоджений з клієнтом.

Оскільки наша організація укладає договори на всі виконувані нами послуги, Ви можете бути впевнені у гарантіях виконання робіт. Всі договори із клиентами ми складаємо у письмовій формі. В Договорі вказується мета виконуємої роботи, умови, обов’язки кожної із сторін. Також в договорі зазначається про конфіденційність переданих персональних даних, згідно із нормами Законодавства України, а саме із законом «Про захист персональних даних».

Після завершення виконання робіт виконавець при бажанні замовника, роз’ясненяє окремі положення вихідних документів, консультує про подальші дії за для мети досягнення взаєморозуміння у повній мірі, за для перспектив подальшої співпраці. Ми надаємо  послуги в слушний для клієнта час і в короткі терміни. Виконання замовлень при необхідності у вихідні та святкові дні. Гнучка система оплати послуг.

Наш інтерес полягає в тому, щоб наші клієнти були задоволені нашими послугами, для цього ми ставимо за мету вдосконалюватись і ставимо для досягнення ще більші цілі. У своїй роботі ми зробили ставку на довгострокові і довірчі стосунки з клієнтами.

Сподіваємося, що допоможемо Вам знайти потрібне рішення!